| DeeeaMyhhhaElla a întrebat:

Hei! De o luna eu tot am flegma in gat.Am fost la 2 doctorite si amandoua mi-au spus ca am laringita acuta si puroi in gat.Am luat Zinnat o saptamana.Acum am flegma in gat si scuip foarte mult si daca nu o elimin parca mi-s-ar pune pe caile respiratorii. Abia pot sa inghit.Am mai luat si DecaSept, si acum iau FarigoSept.Deciii vreau sa stiu daca flegma o sa dispara si cum. Stiu ca nu sunteti medici dar macar incerc si eu.

1 răspuns:
| 2749764830 a răspuns:

Eu nu sunt doctor, cel mai bine te duci intr-un oras cu mai multe posibilitati cu doctori mai buni.