| ReTz a întrebat:

Buna seara, stie cineva de ce mintea mea ramane blocata pe un anumit obiect? (oarecare) merg pe strada, ma uit la un copac, sau o masina, indiferent si parca ma pierd, nu mai sunt atat in jur la nimic, parca sunt in transa...ca si cum sunteti voi cand stati pe ganduri...eu asa sunt mereu happy privesc in gol.ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Probabil ca esti de felul tau mai melancolic sau ai chiar o problema sufleteasca.Fa o introspectie in viata ta!

| SadBlackAngel a răspuns:

Pntru k orice vezi ti ze pare interesant si nu iti poti lua gandul de la acel obiect
funda?

| ReTz explică (pentru SadBlackAngel):

Nu are cum sa mi se para interesant orice, ma uit la orice, la un pahar de exemplu si mi se pare interesant?

| SadBlackAngel a răspuns:

Da un pahar cand te uti la el ti se pare k este foarte interesant si parca nu mai vezi altceva decatacel pahar oriunde te uiti