| bella_1239 a întrebat:

Buna seara, stiti cumva painea de casa ingrasa? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

In general, carbohidratii consumati in cantitate mare, ingrasa. Eu stiam ca painea graham/painea neagra este mai sanatoasa si mai putin riscanta din acest punct de vedere. Daca stii ca ai probleme cu mentinerea siluetei, incearca sa nu consumi multa paine si in general, carbohidrati ( fainoase).
Succes, pa-pa!

8 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Bella draga! Poti sa manaci orice cu conditia sa-ti stabilesti un meniu echilibrat si sa-ti calculezi caloriile! Succes in procesul de mentinere!

| ATHOS a răspuns:

Poti sa mananci orice cu conditia sa-ti stabilesti un meniu echilibrat si sa-ti calculezi caloriile! Succes in procesul de mentinere!

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu ingrasa. Cea cumparata ingrasa.

| PinkPantherrr10 a răspuns:

Buna! sa stii ca majoritatea tipurilor de paini ingrasa in afara painii integrale!
sper ca te-am ajutat!
fundita?love struck

| TheGrooveStreet a răspuns:

DA! painea de casa ingrasa! 'funda?'

| kata100 a răspuns:

Da, deoarece contine faina alba. daca faci cu faina neagra si cu tarate nu ingrasa.

| guritza a răspuns:

Ingrasa rau, te faci imediat cat o balena... doamne ce distruse...

| miki96 a răspuns:

Daa ff multt