| sunnyhellll a întrebat:

Stiti vreun ortodontist in Bacau care pune aparate dentare din ceramica? FUNDAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dr. Munteanu Roxana Diana
Bacau,  Str. Mioritei Nr.11 Sc. B Apt. 7,
tel. 0234.510.166

| sunnyhellll explică (pentru Azµre):

Multumesc big grin. Ai mai fost la ea? Ai purtat aparat din ceramica?