| Marius369 a întrebat:

Pana la ce varsta se pot pune aparate dentare? dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marianneftw a răspuns:

Eu stiu ca poti sa iti pui chiar si pana in 30 de ani. Are mama o prietena care are 25 de ani si poarta aparat.

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

De preferat pana in 20 de ani pentru ca pana atunci sunt mai usor de remediat. Cu cat mai repede cu atat mai bine. Poti purta si la 60 de ani dar nu stiu daca vor mai fi rezultate. bafta