| ackym1 a întrebat:

Bună seara, Tatăl meu a fost operat de adenopatie cerebrală (ganglioni gat).
Rezultat biopsie CIM-O: C77.0,M -----/0, Doctorul la pus sa ia lamele pentru biopsie sa le ducă la un laborator privat pentru un nou rezultat.
Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CORONAVIRUS a răspuns:

Bună, pentru un diagnostic mai precis este bine sa mergi la un laborator privat. Nu e de lăsat lucul asta