| Iasmiine a întrebat:

Buna seara TPU! Acum seara a facut mami pizza si am mancat multa si repede ca imi era foarte foame si azi n-am mancat nimic. Si acum ma simt rau sau mai bine zis balonata dar nu chiar balonata dar am asa o senzatie de lene si n-am chef sa fac nimic si ma doare pieptul( nu sanii ) ci pieptul. Ce ar putea fi si din ce cauza? Ce pot sa fac sa nu ma mai simt asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca mai ai chef la ora asta fa o miscare in camera ceva exercitiu usor cateva minute, apoi o baie relaxanta.