| lExArTwIsT a întrebat:

Buna seara TPU. Ce exercitii fizice as putea face acasa pentru slabit, din care sa fac o rutina zilnica? ( sunt baiat )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să ai mese fixe 8 13 19 să renunți la sucuri, grăsimi, dulciuri, sare, și să faci 1 oră sport pe zi. Fie alergat, fie gimnastică orice.

| BSwwatch a răspuns:

Buna,uite aici....http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ ci vei gasi numeroase exercitii pentru multe grupe musculare!
sper ca am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| EdwardTeach a răspuns:

Nu exact acasă, dar ai putea să alergi în fiecare dimineaţă. ^^

| Daniel2332 a răspuns:

Roade guma... e dovedit stintific daca rozi guma 12 ore pe zi timp de 3 lunii o sa pierzi 2 kilograme laughing

| mmake283 a răspuns:

Alearga!