| Maria_8823 a întrebat:

A slabit cineva cu exercitii fizice facute acasa? cat si cum? video plz si mie :X funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex64 a răspuns:

Da! Dar ca greu.Fa cam 500 de abdomene pe zi si vei da jos cam 300 kalori.E cam greu.Nu stiu daca sa-ti recomand metoda! Nu mint.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Sunt care au slabit, dar au avut nevoie de multa vointa, mai bine mergi la o sala, daca faci acasa mai ei pauze, te mai intrerupe cineva, plus ca nu o sa faci de cate ori ti-ai propus si la intensitatea potrivita, in schimb la o sala e altc ceva, mai fac si alte persoane o data cu tine, este intructorul care te corecteaza. In fine crede-ma e mai bine daca mergi la o sala

| PredatoR a răspuns:

Cel mai bun exercitiu pentru. slabit este alergare in aer liber.
Multa lume crede ca daca face abdomene da jos burta, este fals (nu am timp sa explic de ce).

| PredatoR a răspuns:

Mergi la o sala de fitness, ar fi cel mai bine.