| aurelgabriel a întrebat:

Buna Seara TPU!
Ce parere aveti despre sabotii medicali dama, aceia albi, as vrea sa-i cumpar unei cunostinte si vreau sa stiu daca merita.
Nu transpira piciorul?
Voi ce spuneti va multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ii venereaza, spune ca sunt foarte comozi. Nu stiu daca transpira.

| aurelgabriel explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult.
Baiat sau fata? Nu imi dau seama dupa username big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru aurelgabriel):

Fata big grin

| aurelgabriel explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce asa multa lume ii agreaza? Poate o sa te puna si pe tie la un moment dat sa incerci.
Glumeam.