| Aleea1023 a întrebat:

Bună seara TPU, de câteva luni ma confrunt cu o durere din ce în ce mai rea la piciorul drept. Am început sa fac multe exerciții fizice destul de intense ca să pot da câte kilograme jos. Am reușit dar a început aceasta groaznica durere. Când îmi mișc piciorul prea brusc ma doare din sold pana la genunchi mai ales când îl mișc spre lateral. De la ce ar putea fi aceasta durere și ce as putea face în privința ei. Am încercat calmante, creme pentru articulații dar din păcate nimic nu a funcționat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a funcționat nimic ar fi cazul să mergi la un medic.