| Radu_Alina_1984 a întrebat:

De ce madoare piciorul drept din sold pana jos nu ma doare burta nu am nici un fel de sintome greata sau febra doar piciorul imi arde di sold pana la genunchi si apoi il simt asa amortit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ErrChan a răspuns:

Nu stiu ce sa iti raspund crede-ma! ma simt la fel si eu! ma simt groaznic poate daca aflu ceva iti voi spune.

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Daca nu ai apendicul scos e posibil sa fie un semn de apendicita, mergi la un doctor, el va sti cel mai bine. Vezi ca pentru apendicita trebuie sa te doara piciorul drept

| gago a răspuns:

Miscate fa miscarewinking

| 7Mary7 a răspuns:

Daca te doare si iti amorteste piciorul stang, poate fi semn de apendicita, dar de obicei sunt insotite si de alte simptome, deci nu stiu ce sa-ti zic. poate te-ai lovit cumva, sau ai stat pe el. cel mai bine ar fi sa te duci la un medic!

| PufuleteRoz a răspuns:

Consulta un doctor!big grin