| ANDYhelpnow a întrebat:

Buna seara TPU. Este o problema daca cineva mi-a ddat un pumn in spatele capului si mi s-a umflat? ma doare putin. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice lovitura la cap e o problema, mai ales daca e puternica

| OnuOnulică a răspuns:

Te poate afecta pe viitor. Eu zic sa mai astepti cateva zile si sa vezi cum ti se comporta gatul happy
Daca durerea persista e recomandat sa mergi la un medic.

| Bancu_Cristina_Mihaela_1999 a răspuns:

E o problema daca acel cineva ti-a dat acest pumn intentionat.