| LiviuNmt1993 a întrebat:

Bună seara
Vin si eu cu o intrebare mai "rusinoasa"
Mi-au aparut in zona capului penisului, adica ii am de vreo 4 ani ceva ca un fel de cosuri mici vasusem ceva pe google se numesc papilome stie cineva care a mai trecut prin asa ceva exista vreun tratament ceva? Mulțumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te vada un medic urolog, luni mergi la cabinetul medicului de familie sa i ti dea trimitere la urologie, sa ai la tine buletinul si cardul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de tratament pentru asa ceva, ci de o igiena stricta si corecta, facuta dimineata zi seara, zi de zi, cu apa calda si sapun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt papule perlate peniene si nu sunt asociate cu nici o etiologie infecțioasă, și nu se transmit sexual, majoritatea dintre noi avem asa ceva.