| Maya1512 a întrebat:

Buna!
Sinuzita poate avea ca simptom stari de greata pe tot parcursul zilei?
De asemenea daca ma doare capul in zona fruntii, deaspura de nas poate fi o sinuzita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul care sa fie garantat corect si autorizat il poti primi doar de la medicul tau de familie numai dupa ce vei fi consultata in mod direct. Multa sanatate!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Ambele sunt simptome ale sinuzitei cronice aproape, ai nevoie de ajutorul unui medic.