| Exastic a întrebat:

Bună, sper sa mai fie cineva in situatia mea. Am 22 de ani, 1, 65 si 48 de kg. Nu reusesc sa ma ingras deloc, acum un an am avut 52 si am fost destul de multumita dar de cateva luni am slabit dintr-o anumita problema si nu de sanatate, iar acum nu reusesc sa pun macar 1kg. Am un job destul de activ si cand lucrez nu imi permit sa mananc de foarte multe ori. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat as fi recunoscatoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Mancare la timp si de cel putin 3 ori pe zi.
Dar nu te impacienta prea tare. O sa-ti doresti mai tarziu sa nu te ingrasi sau chiar sa slabesti.