| Meli2314 a întrebat:

Buna, as dori sa ma ajutati cu niste sfaturi. Cum as putea sa ma ingras la fund si la sani? Ce mancare sa mananc? Si inca ceva, daca fac sala, si fac masa musculara, nu mai pot pune grasime la fund nu? A mai incercat cineva sa se ingrase? sad am slabit foarte mult si mi-a scazut si din fund si vreau sa fie mai mare. Daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscatoare, multumesc!

Răspuns Câştigător
| nobodynowhere a răspuns:

In primul rand, vad ca ai o mica obsesie cu fundul. Probabil daca e mai mare stai mai lejer pe scaun? Sau atragi mai multe priviri de la tipi ce vor doar sa ti-o puna in acel fund, pentru una, maxim doua nopti?
In fine.
Cum spun si cei de deasupra mea, pentru a iti marii fundul, nu este indicat sa pui grasime, pentru ca o sa ajungi la celulita. Nu exista grasime tonifiata.
Este foarte bine ca ai slabit. Acum incepe sa urci multe scari, sa faci genoflexiuni si fandari. Fa genoflexiuni cu saritura, si in acelasi timp fa si exercitii pentru talie. Iti faci talia frumoasa si fundul se rotunjeste, iar impactul vizual o sa fie ''Wow''. happy Uita-te pe internet la antrenamentele pentru fund, scrie pe o foaie antrenamentele zilnice, timp de 5 zile pe saptamana, si fa-le. happy
Incearca sa eviti dulciurile. Doar o data pe saptamana mananca dulciuri. (sucuri, ciocolata, si tot ce contine zahar procesat, in afara de fructe)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Implantul cu silicon ajuta, sa-ti maresti sanii si fundul.
In orice caz, de ce-i atat de important sa-ti maresti fundul la doar 16 ani?

| SkyPilot a răspuns:

Fa exercitii care sa iti dezvolte muschii fesieri. Un fund gras nu este apetisant. Un fund si coapse cu tonus, da. Pentru sani nu exista solutii naturale.
Urca scari, mergi la munte (si urca!), stai tu deasupra cand faceti sex (o sa ii placa si lui!), mergi la sala si utilizeaza unul din aparatele care simuleaza urcarea; genoflexiunile merg si ele dar nu sunt atat de efective precum celelalte metode.
Simte-te bine in pielea ta, fii increzatoare in tine insati si vei fi considerata atractiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac in fiecare zi cate 10-15 genuflexiuni pentru fund, iar sânii ii masez. Și nu mănânc alimente de ingrasare, mănânc la fel ca inainte si cu ce ti-am spus mai sus, sa stii ca am niste sani si un fund chiar foarte mare.