| AAlinaaa a întrebat:

A aparut o crema noua pentru a scapa de celulita cea de la AVON cellu-defy. Puteti sa imi spuneti daca este eficienta sa stiu si eu daca sa o cumpar puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

O folosesc si eu de 3 saptamana si se vad rezultate
acum depinde de fiecare
eu zic s-o cumperi

| AAlinaaa explică (pentru zuzualina):

Si de cate ori pe zi te dai cu ea? Doar pe zonele cu probleme nu?

| zuzualina a răspuns (pentru AAlinaaa):

Pai eu ma dau doar seara dupa baie pe zonele `problema`

| gianyg a răspuns:

Vezi si cea cu bile de la avon. sparge celula adipoasa. pentru consultanta individuala: surse_gia@yahoo.com

| beatryce007 a răspuns:

Nici o crema nu te scapa de celulita daca nu faci exercitii fizice pentru zonele cu probleme! happy