| SaiciucIonut a întrebat:

Ştie cineva adresa portalurilor Vodafone România sau Cosmote România? Oare pot intra pe ele cu un telefon în reţeaua Orange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai internet instalat pe telefon, poti fi in orice retea, poti cauta portaluri cu google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote are 3 portaluri, autogari.ro, cosmote.ro si WebCare, adresele le gasesti pe net, inclusiv portalurile de la Vodafone.