| Anaiseudiwbs8ensu a întrebat:

Bună, știe cineva daca pot sa-mi schimb culoarea tenului mai închisa natural? Adica nu prin bronz sau d-astea ca si cum așa m-as fi nascut, dar eu sunt albă deci știe cineva sau este macar posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil se poate prin operatii sau ceva chimic, insa trebuie sa coste mult iar rezultatele sa fie nasoale, vezi cazul M. jackson care din negru s-a facut alb, cu pretul vietii, a zecilor de operatii si unor dureri groaznice zi de zi
Daca esti alba fii mandra de asta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, culoarea pielii nu se poate schimba naturalsau chimic, dar poti sa pui farduri pe fata si temporar se schimba.

| alina2k18 a răspuns:

Natural?
Soarewinking
Sintetic/artificial? Injectii sau pilule.

| VoidEternal a răspuns:

Intreba-l pe Michael Jackson.

| Vântulalb a răspuns:

Stai vara la soare. Si numai vara. Te vei bronza frumos si natural. Umbla pe strada fara palarie si nu pe la umbra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă trăiești in România e mai bine sa fi alba, fiindcă rasismul încă nu a dispărut din mințile multor persoane, un alb e văzut mereu mai bine decât un colorat.

| PRaPRa a răspuns:

Eu cred ca ai probleme psihice.

| Anaiseudiwbs8ensu explică (pentru PRaPRa):

Nu mai mari ca ale tale