| blahblah1997 a întrebat:

Buna. Stie cineva de unde se poate cumpara cisplatin? Nu gasesc nicaieri nici in Ro, nici in Ungaria unde a spus doctorita ca ar fi. Aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Din pacate, sansele de a gasi in farmaciile din Romania sunt minime.As spune ca aproape de zero... Daca farmaciile spitalelor nu au, imagineaza-ti in alte parti cum sta treaba...

Fie comunici cu un furnizor autorizat, poate reusesti sa iti aduca (medicul tau ar trebui sa cunoasca macar un numar de telefon), fie suni la toate farmaciile din Romania sa intrebi, fie mergi pana in Bulgaria sau Polonia...

| blahblah1997 explică (pentru Floridori):

Multumesc happy

| Floridori a răspuns (pentru blahblah1997):

Cu drag!
Sper ca pana la urma, sa faci rost si sa fie bine.
Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Din farmacii

| helpforyou a răspuns:

Pe net nu o sa vezi aceasta informatie, fiind un produs eliberat exclusiv pe o reteta speciala. trebuie sa mergi direct la farmacii (sa mergi la mai multe) si sa iti comande.
Stiu foarte bine cum merge cu astfel de medicamente.

| Georgiasin a răspuns:

Bună ziua! Ați reușit sa găsiți Cisplatin? Dacă da, îmi puteți spune unde, vă rog frumos? Avem nevoie urgent de acest medicament și nu reușim să-l găsim. Vă mulțumesc mult. Sănătate multa!