| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Stie cineva un balneolog foarte bun in Ardeal (unde mi-e mai usor sa ma misc)? Dar poate fi si din alta parte.
Nu renumit si scump, ci priceput si cu multa experienta.
Fara link-uri va rog. Stiu si eu sa citesc. Dar din experienta (am trimis si eu pareri), stiu ca sunt acceptate numai comentariile pozitive, nu si cele negative. Asa ca, nu sunt un criteriu dupa care sa poti alege corect.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Am uitat sa subliniez: balneolog, nu reumatolog sau ceva asemanator.

| Coshtei a răspuns:

înceracă pe valea oltului, la Căciulata și la Călimănești (nu-s chiar în ardeal dar îs lipite oarecum și ajungi oarecum rapid)

| Vântulalb a răspuns (pentru Coshtei):

Pai asta fac. Caut. Stii tu un nume care sa fie medic bun? Ca doar nu am sa bat din usa in usa.