| anonim_4396 a întrebat:

Buna, stie cineva un numar de telefon de la urgenta stomatologie Constanta, sau numarul cuiva care lucrează acolo? Am nevoie neaparat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Pe Nicolae Iorga, la 20 de metri de intersectia cu bd. Mamaia, este un cabinet stomatologic deschis non-stop! (pe partea stanga, mergand de la spital, spre mare).

| justmemari a răspuns:

E pacat sa stai sa astepti mesaje. Mai simplu e sa cauti pe net, acolo la tine in Constanta numere care iti sunt utile. Sau iesi la o plimbare in oras intr-o zona cu multe cabinete si vezi care are program la aceasta ora, sau care are program de urgente. In general majoritatea cabinetelor au afisat un numar de telefon la care sa apelezi in caz de urgente. Sanatate multa