| costy_8849 a întrebat:

stiti cumva daca bolile pe sistem nervos se pot trata? sunt bube pe corp.astept raspuns.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai facut o eruptie cutanata de tip alergic in urma unui stress, ea se trateaza cu antihistaminice obisnuite. Incearca Xyzal si daca in doua zile nu trece, du-te la medicul de familie.
Daca te referi la psoriazis de exemplu, acesta se trateaza la dermatolog, dar nu se vindeca.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice infectie creeaza disconfort psihic, mai multe amanunte,