| Alyssa_6225 a întrebat:

stiti niste exercitii pentru picioare, maini,, solduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm mi se pare cel mai bun site iti si arata cum se face

| tauruss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UtufOqtFrXA&feature=grec_index

Gasesti mai multe acolo selectezi tu!
Deci funda?

| n30x a răspuns:

Fandari,genoflexiuni,flotari in cazu in care vrei sa faci acasa iar daca frecventezi o sala ai diferite aparate pentru fiecare parte (iti zice instructoru) bafta :*