| viata0delash a întrebat:

Stiti vreun psiholog in Iasi. Am 19 ani, am inceput facultatea anul acesta, sunt o persoana inchisa, am multe fobii, sunt timid, si m-a lasat iubita. Va rog nu radeti sau bateti joc. Chiar am nevoie de cineva care sa ma asculte si sa ma ajute, fie si de bani.
Va rog, daca stiti un psiholog care se ocupa cu asa ceva scrieti-mi adresa in Iasi si preturile pentru consultare. Si sa fie ceva ieftin bun )) :'(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu poti ficel mai bun psiholog al tau!
Fa-ti o lista cu fobiile si pune-ti 2-3 situatii prin care sa treci, in fiecare dintre ele.

In legatura cu fata care te-a lasat: sunt inca cateva sute si in capus, poti alege din ele!

| RAY a răspuns:

Http://www.la-psiholog.ro/iasi
si pe mine ma pasioneaza psihologia, ce fobi ai?

| viata0delash explică:

Si cam care ar fi pretul, daca stiti