| Psihoyounger a întrebat:

Cum te simti cand nu esti langa persoana iubita? (NU mai radeti de mine, unii ma stiti love struck )

Răspuns Câştigător
| Licurici_2296 a răspuns:

Ma simt foarte singura, timpul trece f greu, ma gandesc incontinuu la el, l-as suna mereu, si mor de nerabdare pana ne vedem. big grin

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi-e tot timpul dor de el si ma gandesc mai mereu la momentul cand ne vom reintalni. Si cand plec in final spre el, m-as da jos si as impinge trenul/autobuzul ca sa ajung mai repede.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ca acumstraight face...ca naiba...life sucks, and then you die!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Liber?

| inna a răspuns:

Neimplinita...am un gol in suflet.

| St!L a răspuns:

Implinithee hee

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nasol, trista .simt ca lipseste acel ceva care imi da putere sa zambesc!

| Corinne a răspuns:

Neprotejata.singura.nerabdatoare sa-l revad, fara chef de viata.cu toate ca ma gandesc la clipele petrecute impreuna timpul trece foarte greu.

| StaRmAgiC a răspuns:

Singura...sufletestelaughing

| sHock a răspuns:

Ma simt langa el...numai asa sunt imoacata cu mintea mea care e tot timpul la el...
Poate exagerez... poate ca nu... dar asa imaginatia mea f.bogata.
Sunt foarte melancolica daca cumva e plecat...sau nu vrea sa fim impreuna)
E greuuu dar totul trece...

| Alina_5575 a răspuns:

Rau, nu ma simt protejata, nasol, trista dar ma sonsoleaza gandul ca mai e un pic si va veni :X

| Alina_5575 a răspuns:

Consoleaza * scuze mie somn laughing)

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Idem @softcristi big grin ehheee ...ma "consolez" cu gandul ca am si eu ceva timp in care sa fiu "libera" sa ma relaxez happy...si zboara timpul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

| anny92 a răspuns:

Pfffffffff............nu e bine deloc...prietenul meu a plecat acum o luna in Suedia si adv e ca e foarte greu fara el...mai ales ca ne-am si certat putin in ultimul timp...eu una ma simt foarte nefericita dk nu sunt langa el!