| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare idioata, dar e adevarat ca de la prea mult stat pe scaun se mareste latimea fundului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu este adevarat, insa in timp pot aparea alte probleme de natura medicala, cum ar fi probleme la coloana vertebrala sau asa-zisa "boala soferului de tir" ( pentru ca sta foarte mult timp asezat):
http://www.i-medic.ro/......pilonidala

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci hemoroizi de la statul pe scaun, ce vârstă ai?

| EuDarii a răspuns:

Nu este adevarat, poate ti se pare, dar revine la loc happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Da,iar fundul tau va lua forma scaunului pe care ai stat.
jj

| buffa a răspuns:

Nu! dar e interesant cine ti-a spus?

| AdrianL a răspuns:

Fundul meu e ca si acum 5 ani cand nu stateam toata ziua pe pc.

| oÎngerașul a răspuns:

Nu e adevărat mă! rolling on the floor

| Kapkha a răspuns:

Nu se marestelaughing

| reeebook a răspuns:

Nici vorba ....doar ca te doare rau laughing incearca sa pui o perna sau sa-ti cumperi un scaun pufos daca stai mult pe scaun...laughing e doar senzatia, ti se pare baftawinking

| Alexander1212 a răspuns:

Nu,nu e adevarat.