| HwsKi a întrebat:

Buna, stiu ca nu ar trebui sa intreb asta aici dar o fac happy
Sunt baiat, am 14 ani si pe data de 11 mai fac 15 ani, am o inaltime de 1.64, toti colegii mei sunt inalti, numai eu sunt cel mai mic din clasa sad
Intrebarea mea este daca pana la 1 septembrie cand voi fi clasa a-9-a voi avea 1.70? Nici fetele la mine nu se uita ***sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Asta e. Ai timp sa mai cresti. Daca ramai pitic nu ai decat sa te impaci cu ideea ca ai pierdut loteria geneticii.

| Nonolita a răspuns:

Tu uita-te prima data in buletin. Ai 14 ani! Ai timp sa cresti. Nici nu e momentul de fete. Daca ai fi cel mai bun din clasa, toate fetele s-ar tine scai de tine.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Atunci inseamna ca nu te merita. Ai incredere in tine! Sunt alte lucruri mai importante decat inaltimea pe care o ai. Nu poti face nimic oricum,

| Liviu322 a răspuns:

Nu mai sta focusat pe lucruri care nu depind de tine, eu am 18 ani si 1.63 big grin