| Gamerita a întrebat:

Stiu ca o sa vi se pare,, WOW" dar daca mama are 1. 77, tata 1. 92 si eu 1. 75 asta inseamna ca o sa ajung ca tata?laughing Ca nu mai am mult pana ajung cat maicamea si mi-e frica sa nu ajung ca taicamiu crying..Sau cu aproximatie imi pentru. spune c`am pe la cat o sa ajung? A si am 12 ani laughing. Ms funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

E posibil sa mai cresti ptuin si este posibil sa ramai asa.Nu te speria ca nu sunt sanse prea mari sa ajungi la 1. 92
Lucrul asta o sa il observi mai incolo ca nu se poate spune cu exactitate dar poti fi si mai scund decat ei nu e obligatoriu sa ajungi la 1. 92

7 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Tulai:O:O:O:O1, 75 la 12 ani?:O:O:OCum dracu?

| Hikari a răspuns (pentru Annalina99):

De ce te miri asa?

| Gamerita explică (pentru Annalina99):

Auzi vino tu in orasu fetesti si o sa vezi fete de 11 ani la 1. 78 mai inalte ca mine si baieti de 15 la 1. 90 asa ca... taci

| Annalina99 a răspuns (pentru Gamerita):

Foarte inalti... oricum tu sa fii sanatoshappy

| MrRava13 a răspuns:

laughing esti destul de inalt... dar eu stiam ca inaltimea la care vei ajunge e media anilor parintilor deci vei ajunge la 1. 80big grin

| AlexPaliciuc a răspuns:

Cum drk sa ai 1. 75 la 12 ani:O

| Cutzismile a răspuns:

Buna! Eu stiam ca inaltimea ta e media inaltimilor parintilor, deci vei avea aproximativ 1, 80! Asta nu inseamna ca aceasta va fi inaltimea ta! Doar o estimare!happy