| Ifkablp a întrebat:

Bună, stiu ca pare absurd dar vreau sa ma îngraș la picioare. Nu ma pot îngrașă deloc nu mai stiu ce sa fac, plâng mereu. Toate prietenele s-au îngrășat, recomandați pastile sau ceva? Stau in Brăila și vreau să mă îngraș acasa, fără să merg la sala in special la picioare. Am 1, 66 si 49 de kg la 15 ani.va rog, cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Redhead6 a răspuns:

Buna si eu sunt din Braila si ce n-as da eu sa am picioarele mai subtiri si cat ma chinui cu exercitii si etclaughing Iti recomand sa iei niste vitamina c pentru ca provoaca pofta de mancare. Nu mai plange ca sigur esti frumoasa si nu ai de ce. Iti recomand sa cauti niste exercitii pentru picioare ( ti as da eu niste poze cu exercitii pentru 30 de zile, dar nu pot aicisad ), mananca mai multe proteine si iti recomand sa citesti cartea " cum sa te iubesti pe tine". Si in niciun caz nu iti recomand sa iei alte pastile!