| Ecbert a întrebat:

Am 17 ani si 50kg si vreau sa ma ingras. M-am gandit sa iau pastile pentru ingrasat si aici va intreb, cat de tare ma voi ingrasa?
O sa mai pot slabi dupa? Ce sfaturi imi puteti da? Nu vreau sa ma ingras prea tare, insa nici prea putin. Multumesc! Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Nu lua medicamente de care nu ai nevoie! Incearca sa mananci echilibrat, sa mananci din toate grupele de alimente, dar cu masura. Si fa sport.

Orice medicament sau supliment alimentar are si efecte secundare. De ce sa iti incarci organismul cu asa ceva?