| keynesgirl a întrebat:

Stresclin Complex se poate cumpara si fara reteta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Da,se da fara reteta 100% stresclinul fiindca e un medicament natural, facut din plante(sau supliment alimentar)
Sanatate!

| keynesgirl explică (pentru Aihao19):

Multumesc! Stii cumva daca pot cumpara 10? Adica intr-o cutie sunt 30 dar mie imi trebuie doar 10. Se poate?

| Aihao19 a răspuns (pentru keynesgirl):

In general multi farmacisti nu prea accepta asa, ca raman cu restul cutiei incomplete si in general lumea vrea o cutie si nedesfacute dar sunt farmaciști sau plafaristi care dausi asa, aici depinde de vointa farmacistului, altii dau, altii nu.Intreaba mai multi farmacisti sau plafaristi, poate iti da si asa.Dar in general unii vor sa cumperi toata cutia, ca sa nu ramana cu resturi.Numai bine!

| keynesgirl explică (pentru Aihao19):

Multumesc