| yuyubarbie19 a întrebat:

Sunt a adepta a unghiilor. Dar nu stiu cum sa le fac sa creasca mai repede.Plzzz zice-ti si mie cum le pot face sa creasca mai repede(nu sa mananc fructe sau legume sau sa beau lapte)Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Eu stiu ca daca stai mai mult timp cu mainile in apa unghiile iti vor creste mai repede. Dar asta nu inseamna sa stai non-stop cu mainile in apa.Sa stii ca la mine a functionat.Succces si tie. Fundita? mersi

| Maria46854213 a răspuns:

Eu cu asta ma dau zilnic http://www.farmec.ro/assets/Uploads/lotiune-tratare-ungh ii-vitB.jpg am dat pe ea 7 lei...ma dau ca nebuna de vreo 3 ori pe zi:))si intr-o saptamana atata au crescut si nu doar atat...is si mai tari si se rup mai greu:D