| Chocoxpie a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa pot slabi mai repede.
Am 14 ani 1, 69 m si 55 de kg.
Nu mananc fast-food, dulciuri in exces, nu beau sucuri din comert.Mananc foarte multe legume si fructe si fac sport aproape zilnic.
Cum as putea sa slabesc mai repede prin metode naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte multe fructe = foarte mult zahar si iti afecteaza slabirea, te pot si ingrasa.

Invata sa mananci inteligent, multe fructe si legume = aberatie.

Uite :
http://www.getfit.ro/......abire.html

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu?
Când ai consultat ultima oară un psiholog?
Ești nebătută!
La înălțimea ta trebuie să ai 59 de kilograme.
Tu vrei să fii scândură și anorexică?
Stai cuminte!
Te alimentezi foarte bine și bravo că ești activă fizic, nu ești sedentară.
Pa, pa.

| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

Iti recomand websitul lumeaplantelor.info. Este websitul meu personal si e dedicat tuturor care doresc un stil de viata sanatos. Plus vei gasi foarte multe diete sanatoase si cure care te vor ajute sa slabesti sanatos fara riscuri de sanatate. Iti mai recomand sa consulti si un nutritionist. Sper sa te ajute acest raspuns.

| Warhead a răspuns:

Ar trebui să mai ai câteva kg, de fapt.
Uite, de exemplu eu am 1.68 şi 45 kg şi tot 14 ani am. Nu sunt anorexică, nu am nicio boală, deşi par o fiinţă bolnăvicioasă din cauza lipsei kg ălora care îmi trebuie.
Stai aşa. E mai mult decât ok.