| alexionut45 a întrebat:

daca dimineata mananc branzeturi sau carne,dupa masa legume si seara fructe si inainte de culcare cu o ora beau un pahar de lapte+cardio seara si fac exercitii pentru abdomen o data la doua seri am sanse sa imi definesc abdomenul, adica sa fac un 6 pack?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E ok, doar ca nu recomand fructe seara

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Dar ce mi-ai recomanda ca tot esti priceput nu ca butu ala

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Eu prefer peste cu legume

alte idei poti vedea de aici :
http://www.cristianmargarit.ro/2009/12/dieta/ce-mananc-seara

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Dar cu alimentatia asta risc sa pierd din masa musculara sau din forta..ca fac cardio in fiecare seara adica joc fotbal

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Da, e mai complicat la tine. intreaba instructorul de la sala

| Cosmyn3910 a răspuns:

Conteaza foarte putin ce mananci. faza e sa faci exerciti..de exemplu eu un 6 pack, si am inceput prin 20 de abdomene, apoi 25, apoi 30, cresteam numarul abdomenelor pe zi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cosmyn3910):

Serios? ce mananci conteaza 90 %

abdomenele conteaza ZERO

Esti doar un slabanog de copil mic, care isi da si el cu parerea, nu?