| andreeiutzzza a întrebat:

sunt alergica la polen iau niste pastile dar degeaba nasu mi curge in continuare.stiti cumva niste remedi naturiste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Delia a răspuns:

Si eu sunt alergica la polen.Ai incercat Aerius? Mie imi face foarte bine.Trebuie sa iei zilnic cate o pastila.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un alergolog.
Pa, pa.

| eni a răspuns:

Claritin, e cel mai bun.Si eu sunt alergica la polen.

| Monyktza a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu medicul tau. Iti recomand sa nu incerci tot felul de chestii de pe net sau de pe altundeva. Pot sa iti faca rau.

| andreeiutzzza explică:

Thnks