| Anonimus10ANo a întrebat:

sunt baiat de aproape 12 ani si am 40 kg. Mie personal si se pare ca sunt "putin" cam slab. CE ar trebui sa mananc ca sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

Morcovei.hee hee

| măcheamăăăî a răspuns:

Mananca baiatu` orice, oricand

| alice_8629 a răspuns:

Poti lua vitamina C.iti da pofta de mancare si este si buna

| geo691 a răspuns:

Esti baiat de proape 12 ani si inainte ce ai fost fata?

| adrian_3940 a răspuns:

Dulcuri searatongue
funda?

| amy_6167 a răspuns:

Pai paine, sau sa mananci mai consistent