| Alexandru3332123 a întrebat:

Buna, sunt baiat si am 17 ani, ce as putea face sa mai cresc in inaltime, daca deja am depasit inaltimea parintilor mei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, tatal meu are cam 1.73, mama 1.60 si ceva iar eu 1.80 n ai ce sa faci vei creste pana la 21 de ani.

| CORE55 a răspuns:

Oamenii cresc pana la 21-23 ani, iti recomand sa faci diferite exercitii, de ex: salturi, intinderi etc. GAsesti tu pe net.