| filaret03 a întrebat:

Sunt baiat si ma doare sanul stang numa gand apas pe el...parca am ceva acolo in forma de cercsadce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Bine ca nu te doare dreptul! ca atunci stiam ce este!

Răspuns utilizator avertizat
| carhartt a răspuns:

Nu este nicio problema, stai linistit. Ce ai tu acolo se numeste " piatra la san " si toti baietii trec prin asta la varsta pubertatii. Si eu am fost speriat la inceput cand mi-a aparut.
E totul OK, e un proces normal la orice baiat. Stai linistit.

| filaret03 explică (pentru carhartt):

Hmm am 14ani fara o luna crezi ca de la asta este?

| filaret03 explică (pentru carhartt):

Mie mi frica sa nu fie cancersad

| carhartt a răspuns (pentru filaret03):

Omule calmeaza-te, nu ai niciun cancer. Te poti interesa pe internet despre pietrele la sani si ai sa vezi.
Intreba-ti parintii sa vezi ca si ei la randul lor au avut pietricele la sani.

| filaret03 explică (pentru carhartt):

Ok si in cam cat timp dispare?