| Lora0000000000 a întrebat:

Buna, sunt bune servetelele umede Johnson Baby pentru igiena intima? Stiu ca pentru copii sunt bune dar pentru adulti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Sunt bune, sunt făcute special pentru pielea delicată a unui bebeluș, ceea ce înseamnă că nu sunt toxice pentru adulți.

1 răspuns:
| Alinaa901234 a răspuns:

Da,toate care sunt făcute special pentru bebeluși, pentru că ei au pielea sensibilă
Și îți mai recomand un gel intim special pentru zona intimă care nu conține parfum (ceea ce e bine) și îți reglează ph-ul. Pe mine mă ustura când mă spăl cu gel de duș normal, de aceea de foarte mult timp folosesc gel intim (am folosit mai multe variante, m-am înțeles bine cu toate).