| croissant a întrebat:

Va plac servetelele umede? Cat de des le folositi?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Da, imi plac, mereu am in poseta, sunt momente cand nu am unde sa ma spal rapid pe mana si atunci ma ajuta foarte mult. happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DEobicei folosesc doar serveţele umede demachiante când ma machiez, în rest doar când plec într-o deplare, şi nu am acces la apă şi săpus pentru igienă.

| vali1985 a răspuns:

Da imi plac.
Le folosesc doar la nevoie.

| dragos9234 a răspuns:

Da,sunt destul de utile.
Le folosesc atunci cand nu am unde sa ma spal pe maini.

| RainboyDash a răspuns:

Le folosesc mai mereu

| deya100 a răspuns:

Da! Nu le folosesc des dar am mereu la mine un pachet! happy

| Pisicuta1998 a răspuns:

Da,imi plac si le folosesc cand am nevoie de ele (in special cand sunt plecata).