| Diamondsz a întrebat:

Sunt foarte racita.Am nasul infundat si vreau sa il desfund pana luni! Cateva sfaturi va roog.Si sa mearga cat mai rapid.Am folosit si vibrocil, biorinil si olynth niciunul nu isi face efectul.Am pus un vas cu apa pe calorifer, degeaba.Am luat o lingurita de miere, la fel.Nasul infundat ma deranjeaza cand dorm.

FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EmaS a răspuns:

Bea fervex caldut si pentru nas sunt picaturi bixtonim. Sanatate.http://www.youtube.com/watch?v=ICgNzV8nS1Y