| Tha_Monicutza_1993 a întrebat:

sunt insarcinata am 5 luni si a inceput sa imi curga din sani un lichid, este ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Asa vorbiti cu o mama? Va merge la control, dar n-are voie sa intrebe?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te duci la control in legatura cu sarcina? Intreaba medicul.Cata naivitate!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fii laptele, pot sa vin sa beau si eu? direct de la sursă.

| DragoStefaN a răspuns:

Doamne cine m-a lasat pe lumea asta? Oare de ce exista medicii pe lumea asta? Doamne da-mi minte sa trec si peste asta!