| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am strans cam tare un san si a inceput sa curga un lichid (asemanator cu apa ) dar am si burta cam tare in ultimul timp si ma doare cand apas pe ea. Este posibil sa fiu insarcinata in ultimele 2 luni am facut sex neprotejat (fara ejaculare interna) cu prietenul si ne temem sa nu fi ramas insarcinata?

Si totusi acel lichid care imi curge din sani ( doar atunci cand strang foarte tare si ma doare foarte tare ) este posibil sa fie un inceput spre lapte?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Fa un test de sarcina.
Daca ai facut ce zici ca ai facut, este foarte probabil sa fii insarcinata. Folositi naibii prezervativul ala, sa puteti dormi linistiti noaptea! Lichidul prespermatic contine spermatozoizi, deci metoda cu ejacularea afara iese din discutie - este 0% eficienta. Cineva care si-a inceput viata sexuala deja ar fi trebuit sa stie asta. straight face

Bafta

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cumpara un test de sarcina

| Irinasonny a răspuns:

Esti insarcinata cred

| silviu766 a răspuns:

Nu sunt expert, dar cred ca esti insarcinata tongue

Răspuns utilizator avertizat
| iOaNamARYA01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...dar.este mai bine sa te duci la un doctor.sau sa iti iei de la farmacie un test de sarcina.pentru a fi sigura de raspunsul la intrebarea ta

| Chocoolatte a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina