| Alittlekiwi a întrebat:

Buna!
Sunt intr-o situatie putin dificila, in sensul ca de ceva timp am niste simptome cam ciudate. Ideea e ca simptomele respective incep sa se agraveze si ar cam fi cazul sa ajung la un medic. Mi s-a spus ca ar trebui sa merg la medicul de familie, care dupa, o sa ma trimita la un hematolog, cel mai probabil. Problema este ca trec printr-o perioada aiurea, mama mea trebuie sa se opereze si chiar nu am de gand sa ii stresez pe ai mei cu probleme de genul acesta. Daca e ceva serios, oricum o sa vorbesc cu ei, dar momentan sper la ce e mai bun. happy
In concluzie, as vrea sa intreb daca informatiile pe care i le spun medicului si faptul ca merg la medic sunt confidentiale in conditiile in care eu am 17 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Așa ar trebui. Dar depinde si de diagnostic.

| al0o0o0 a răspuns:

Da