| ionutzz2456765 a întrebat:

sunt Ionut am 16 ani 1.90m si 98 kg am si eu o problema ma macina ma apasa ma dispera. in vara care a trecut mi s-a facut raw mai exact ma intepa inima si aveam ameteli am chem, at salvarea mi s-a spus ca de la oboseala mi s-a facut rau si apoi am facut atac de panica. in fine am fost la doctor am facut toate analizele posibile nu mi sa gasit abosult nimic.si acum am prin frica nu ma simt deloc bine ma gandesc numai ca o sa mi se faca raw. este ca o depresie va rog ajutati-ma cu niste sfaturi multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rony23 a răspuns:

Pot fi multe cauze, esti mare si solid, lasa frica si fii mai curajos, sa stii ca depresiile mai mult rau iti fac pentru inima, iar asta o spun din proprie experienta

1 răspuns:
| ionutzz2456765 explică:

Pei tu cum ai trecut peste?