| r00t1ng a întrebat:

Salut TPU, am observat ca de ceva timp mi s-a schimbat culoarea la urina, e cam maronie asa adica mai inchisa la culoare sa zic asa, ideea e ca prin toamna mi s-a facut rau, ma intepa in zona inimii acolo. Mi s-a zis ca am nevralgie intercostala etc, iar luna asta am fost din nou sa imi fac analize la clinica privata, a zis medicul ca au iesit super bune analizele normale. Mi-a dat vitamine, asternor, vitamax etc el a zis ca fac atacuri de panica, i-am spus ca raman si fara resipiratie. Nu stiu ce as putea am, ma gandesc la multe ca am ceva la inima sau hepatita din cauza la urina ca e schimbata, voi ce ziceti? Cred ca am cazut intr-o depresie, am ajuns sa caut "semne ale decesului" acolo scria si de urina si mai multe offf

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| thedoctor88 a răspuns:

Salut! Sunt doctor neurochirurg. Nu avem de ce sa ne ingrijoram, culoare urinii se poate modifica daca nu consumam minim 2 litri de apa pe zi sau daca consumam anumite alimente care ii modifica culoarea. Iti recomand sa mergi la medicul de familie si dansul o sa te supravegheze sau o sa te trimita la un consult de specialitate. Sanatate!

| r00t1ng explică (pentru thedoctor88):

Multumesc cum as putea sa iau legatura cu dvs? As vrea sa vb ceva un nr de whatssapp

| thedoctor88 a răspuns (pentru r00t1ng):

Cu plăcere! 0787341746