| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt noua pe aici sa ma intrebam daca ma puteti ajuta careva cu un sfat ce sa fac eu m-am operat la spate acum 9 luni si acum as vrea sa ma operez din nou sa mai corectez ceva si am vorbit cu doctorul care m-a operat si a zis ca nu se mai intinde si am zis sa incerc si la altul ca poate se mai intinde ceva trebuie sad si daca cunoasteti medici buni care opereaza imi puteti spuneti si mie va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Intrebarea ta este foarte ambigua. Pentru ce problema ai facut operatia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze vroiam sa spun am avut scolioza 90 de grade si acum am 30 si as vrea sa mai se corecteze ceva nu pot sta asa ma intelegeti si caut alti medici mai buni care sa ma poata rezolva

| Andreasgr a răspuns:

In primul rand, cred ca puteai sa scrii mai citet, pentru. ca nu prea inteleg ce vrei sa spui : te-ai operat la spate, dar unde la spate? ai avut hernie de disc? ce sa se intinda? poate pe acest site nu toti sunt medici, rezidenti sau asistente si nu stiu toti ce s-a-ntamplat. Medici buni care opereaza bine ce la spate? Explica!