| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o prietena a utilizatoarei si vroiam sa va intrebare cv, azi pe la pranz am avut o pata rosie(mai deschisa) pe chilotei, si mi am pus un tampon dar a trecut cv timp si pe tampon este doar o pata...Dc?
Multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tomi10 a răspuns:

Buna poate o sa iti vina dar poate nu asa de repede. stai linistita si poarta un tampon sa fi sigura ca nu te patezi.nu sti unde pe apuca.multa sanatate.